Rywalizacje

Rysuj, pisz, montuj, wygrywaj i RYWALIZUJ Z INNYMI!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-08-20 13:57:11

 DawDawidsonPL

Administrator

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 13
Punktów :   

ZAPISZ SIĘ!

ZAPISY DO 1-szej EDYCJI RYSOWANIA ODBYWAJĄ SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE W TYM TEMACIE!!!!

Jeśli chcesz wziąć udział w pierwszej edycji i zarazem zostać zapamiętanym jako "Zwycięzca Pierwszej Edycji Rysowania", musisz być zalogowany na forum! Nie ma żadnych innych wymagań, tylko to!

Zapisy kończą się wtedy, kiedy zapisze się minimum 10 uczestników! Czas goni!

Aby się zapisać, umieść w poście:

"Chciał/a/bym wziąć udział w pierwszej edycji rywalizacji o tematyce rysowania, przeczytałem/am dokładnie regulamin i będę go przestrzegał/a! Wiem, że jeśli złamię jakąś zasadę, dostanę ostrzeżenie, natomiast jeśli złamię jakąś po raz kolejny, grozi mi ban! Jeżeli odpadnę z rywalizacji, nie poddam się i spróbuję innym razem"


ŻYCZĘ MIŁEJ ZABAWY!


Pamiętaj, jeżeli chcesz brać udział w  rywalizacjach, musisz mieć dostępny E-mail!

Offline

 

#2 2014-08-21 11:54:25

adzia0127

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: ZAPISZ SIĘ!

Chciał/a/bym wziąć udział w pierwszej edycji rywalizacji o tematyce rysowania, przeczytałem/am dokładnie regulamin i będę go przestrzegał/a! Wiem, że jeśli złamię jakąś zasadę, dostanę ostrzeżenie, natomiast jeśli złamię jakąś po raz kolejny, grozi mi ban! Jeżeli odpadnę z rywalizacji, nie poddam się i spróbuję innym razem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fmgroupslask.pun.pl www.chrzescijanie.pun.pl www.kardiologiadziecieca.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl www.extremefighters.pun.pl