Rywalizacje

Rysuj, pisz, montuj, wygrywaj i RYWALIZUJ Z INNYMI!


#1 2014-08-21 20:32:34

 DawDawidsonPL

Administrator

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 13
Punktów :   

Regulamin!

!DROGI UŻYTKOWNIKU!





Jeśli chcesz się zapisać do rozgrywki - PRZECZYTAJ!

Wkraczasz do świata filmów, intr, zwiastunów(Camtasii i innych programów do montowania i edycji filmów)!
Chcesz zmierzyć się z innymi w montowaniu? Nie ma sprawy! Nawet jeżeli jesteś amatorem, nowicjuszem bądź nigdy nic nie zmontowałeś/stworzyłeś - Tutaj masz ogromne szanse na wygrane! Wystarczy, że przeczytasz poniżej napisany regulamin, następnie się zapiszesz i wygrana będzie stała parę kroków przed Tobą!

ZASADY RYWALIZACJI W RYSOWANIU:

Każdy kto chce się zapisać, musi być zarejestrowany na forum- Oczywiście za darmo

Podczas "zawodów" zabronione jest poniżanie, śmianie się z prac innego zawodnika(chyba, że w taki sposób, że nie będzie jemu to przeszkadzać), nadmierne używanie wulgaryzmów(raz czy dwa można sobie przeklnąć, jeśli ma się to we krwi), umieszczanie prac i postów nie na temat. Wszystko to grozi lekkim banem...

Zawody będą podzielone na rundy! W każdej rundzie odpada jeden wytypowany przeze mnie uczestnik(tylko nie hejtować za to na PW ). Czasami mogę wybrać osobę lub dwie do wytypowania, ale to będą "niespodzianki"... W każdej rundzie uczestnicy będą musieli wykonać jakieś zadanie np.stworzyć intro do gry lub z jakiś fragmentów skleić zwiastun filmu. Kto odmówi wykonania zadania oczywiście odpada z rywalizacji...

Terminy oddawania prac zamieszczane będą w treści zadania. Jeśli komuś nie podpasuje termin, śmiało będzie mógł mi o tym napisać(na pewno go zmienię/wydłużę).

WSZYSTKIE GOTOWE PRACE WYSYŁAMY NA E-MAIL ADMINISTRATORA(czyli mój): dawid7999@gmail.com

W pierwszej edycji uczestnicy mogą używać wszystkich programów do edycji filmów!

Jeśli ktoś odpadnie z programu, a dalej będzie wysyłał swoje prace w temacie z zadaniami - dostaje banana!

Użytkownik, który wygra daną edycję, dostanie garść punktów reputacji, a nawet może i jakąś nagrodę Taki użytkownik nie będzie mógł niestety brać udziału w kolejnej edycji( czyli np. jak ktoś wygra 3 edycję, nie będzie mógł brać udziału w 4 edycji, a dopiero w 5-tej).

No cóż, jak na pierwszą edycję to wszystko, w następnych pojawią się jakieś aktualizacje; tymczasem życzę dobrej zabawy i wygranej

ZAPISZ SIĘ TUTAJ:http://www.rywalizacje.pun.pl/viewforum.php?id=4


Pamiętaj, jeżeli chcesz brać udział w  rywalizacjach, musisz mieć dostępny E-mail!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fmgroupslask.pun.pl www.chrzescijanie.pun.pl www.kardiologiadziecieca.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl www.extremefighters.pun.pl